Геймер

Нічого святого: онук зняв із картки бабусі понад 100 тис грн на онлайн-ігри

Shutterstock

70-річна бабуся понад два місяці не розуміла, що з її картки списуються гроші

Мешканець індійського містечка Ахмадабад, що у штаті Гуджарат, викрав з банківського рахунку бабусі понад 100 тисяч гривень та витратив їх на онлайн-ігри. Про це пише Indian Express.

У неділю, 6 грудня, поліціянти з відділку розслідувань кіберзлочинів заарештували 19-річного Дева Шаху. Юнаку висунули підозру в умисному знятті коштів з 27 вересня по 11 листопада у своєї бабусі Німішабен. 

Жінка помітила, що на її рахунку не вистачає грошей, і подала відповідну скаргу. На той час мобільний банкінг на її телефоні було вимкнено. 

Поліціянти встановили, що Шах активував сервіс мобільного банкінгу та мобільний телефон бабусі. Він прив'язав банківський рахунок старенької до платіжної системи, аби списувати гроші собі на розваги. 

Нагадаємо, у Валенсії онука два роки тримала бабусю в будинку, щоб проживати у ньому разом зі своїм бойфрендом. Пара запломбувала вікно, аби бабуся не зуміла вийти з її власного будинку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ