Чоловік, що воскрес

Професійна медицина: чоловік знепритомнів від проблем зі шлунком, а прокинувся у морзі – відео

скріншот

32-річний Пітер опритомнів за чотири години і не зрозумів, де перебуває

У Кенії чоловік "воскрес" у морзі під час процедури бальзамування тіла. Про це пише New York Post. 

За даними видання, 32-річний Пітер Кіген потрапив до лікарні після того, як він знепритомнів від проблем зі шлунком. Як повідомляв його брат, одна з медсестер сказала йому, що Пітер помер ще задовго до прибуття в лікарню. Працівниця дала рідними відповідні документи, а Кігена забрали до моргу. 

Приблизно за чотири години працівник моргу почав робити надріз на нозі Пітера, після чого той закричав від болю. 

"Я не міг у це повірити. Як вони зрозуміли, що я помер? Я навіть не зрозумів, де перебуваю, коли опритомнів", – розповів чоловік. 

Лікар Гілберт Черіот звинуватив в інциденті родичів Кігена. За його словами, вони зарано доправили його в морг і не дочекалися свідчення про смерть. 

"Медики просили рідних Пітера дати їм ще трохи часу, однак ті звинуватили спеціалістів у відсутності часу і сказала негайно доправити тіло в морг", – розповів Черіот. 

Він пояснив, що у лікарні було багато пацієнтів у критичному стані, і лікарі працювали з ними. Також Гілберт додав, що Кіген добре реагує на лікування і скоро його вже випишуть. 

Раніше дворічний малюк випав з 13 поверху, його врятувала одна деталь.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ