Спалене село у Карабасі

Вірмени спалили своє село, а потім виявилося, що його не треба було віддавати Азербайджану

скріншот

У спалене село азербайджанські військові так і не прийшли

Мешканці вірменського села Чарактар у Нагірному Карабасі спалили свої будинки, щоб не віддавати їх ворогам, бо подумали, що село перейде під владу Азербайджану. Про це повідомляє телеканал CBC TV Azerbaijan.

Однак через добу стало відомо, що уряд Вірменії помилково оголосив про передачу села під контроль Азербайджану і його немає в списку населених пунктів, що підлягають передачі.

Село Чарактар розташоване у Кяльбяджарському районі. Загалом район має перейти Азербайджану, але згідно з територіально-адміністративним розподілом, прийнятим ще в період СРСР. А тоді Чарактар був частиною іншого району.

24 листопада село повністю спорожніло. Але тут так і не з'явилися ні російські “миротворці”, ні азербайджанські військові.

Нагадаємо, раніше вірмени спалили вже кілька своїх сіл у Нагірному Карабасі, які мали перейти під управління Азербайджану.

10 листопада Азербайджан і Вірменія підписали мирний договір після 44-денної війни в Карабасі. Згідно з домовленостями, Азербайджан і Вірменія зупиняються на зайнятих позиціях.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ