Змія-маска

"Ніхто й бровою не повів": замість маски британець прикривав обличчя в автобусі змією

PA Media

Пасажири зазначили, що весь час думали, ніби це просто велика маска

Британець під час посадки в автобус прикривав обличчя живою змією. Про це повідомляє BBC

Пасажира з нетиповими засобами захисту, шию якого обгортала змія, бачили в автобусі зі Свінтона до Манчестера. 

Як повідомляє пасажирка, спочатку вона подумала, що у британця просто велика та весела маска, допоки жінка не помітила, як та ковзає поручнями. 

Управління транспорту у місті зазначило, що рептиля є невідповіним до норм захисним засобом для обличчя у громадських місцях. 

Інша очевидиця зазначила, що інцидент вийшов дійсно кумедним. За словами жінки, змія не спричинила жодних незручностей для пасажирів. 

"Ніхто й бровою не повів", – розповіла вона. 

Перебування у захисних масках під час поїздки у громадському транспорті є обов'язковим у Британії  Винятки стосуються тільки дітей до 11 років та осіб, яким це протипоказано. 

За словами представника транспорту Великого Манчестера, маска на пасажирах не обов'язково має бути хірургічною. Вони можуть користуватися й засобами захисту, зшитими власноруч або одягати шарф чи бандану. 

"Тут може бути достатньо інтерпретацій. Водночас ми не вважаємо, що це правило поширюється на використання зміїної шкіри – особливо, коли вона все ще прикріплена до змії", – зазначив представник транспорту. 

Раніше мешканець англійського містечка Грімсбі закривавленим та оголеним біг вулицею у невідомому напрямку, що викликало низку питань в поліції. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ