Золото на грудях і подих Далі: чому естети в захваті від нової колекції Schiaparelli

Дуже сміливо і зухвало

Італійський модний дім Schiaparelli представив колекцію осінь-зима 2021. Колекція представлена у двох розділах: висока мода (Haute couture) і одяг на щодень (ready-to-wear). Однак, варто зазначити, що навіть одяг із другої категорії має дуже сміливий і авангардистський вигляд. Про це пише "Дивогляд".

Хоча, тут немає нічого дивного, якщо врахувати, що засновниця бренду – головна суперниця Коко Шанель у світі моди – італійська модельєрка Ельза Скіапареллі сама була відомою авангардисткою і дружила з геніальним Сальвадором Далі.

На початку 20 століття Скіапареллі створювала божевільні образи, а найвідоміші моделі вона вигадала саме разом із Далі. До речі, у новій колекції неможливо не помітити вплив іспанського сюрреаліста.

Haute couture

Ready-to-wear

Колекція осінь-зима 2021
Колекція осінь-зима 2021
Фото: Schiaparelli

На перший погляд може здатися, що такий одяг неможливо одягати в реальному житті. Але деякі зірки вже встигли приміряти сукні із нової колекції Schiaparelli.

Зокрема, найвисокооплачуваніша модель Белла Хадід з’явилася на червоній доріжці Канського кінофестивалю у сукні з відкритими грудьми і золотому підвісі у вигляді легенів, прикрашеному стразами.

Леді Гага

Тільда Свінтон

А ви б наважилися приміряти якийсь із образів Скіапареллі?

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше