Жан Грицфельдт

Придбайте їх: український дизайнер розповів, які речі повинні бути у вашому гардеробі

jeangritsfeldt / Instagram

Зверніть на них увагу

Із приходом весни ми намагаємося якомога швидше скинути з себе верхній одяг і увірватися у теплу пору року. Однак тут виникає перше питання – що ж тепер носити? 

Український дизайнер Жан Грицфельд дав поради, який одяг буде стильним та актуальним навесні 2021. Про це пише Новий канал.

Захисна маска та рукавички

У зв’язку із коронавірусом, ці два елементи стали невід’ємною частиною образу будь-якої людини. Але хто сказав, що вони обов’язково мають бути медичними? 

Дизайнер рекомендує придбати маски та рукавички різноманітних кольорів: чорні, білі, кремові, жовті та навіть з принтом.

Таким чином, ви завжди зможете влучно доповнити ними свій образ, виглядатимете стильно і будете у безпеці. 

Спортивний костюм

Спортивні костюми стали універсальним елементом повсякденного гардеробу будь-якої людини. І це не дивно. Вони максимально зручні, завжди влучні і дуже стильні. 

Одразу ж за весной приходить і тепло, а разом із ним – постійні прогулянки та пікніки. Тож обов’язково додайте спортивний костюм до своєї весняної колекції одягу та зробіть цей час комфортним для себе. 

Довгі сукні

Жан Грицфельдт впевнений, що плаття з шовку і кашеміру – мастхев цієї весни. Вони зручні, елегантні і дуже жіночні. Додайте його до свого гардеробу і розквітайте разом із природою. 

Топ з ланцюжків

Використання сіточок та ланцюгів в одязі цією весною буде особливо популярним. Поєднайте їх із сорочкою, піджаком, або жакетом та виглядайте стильно.

Бра

Бра вже дуже тривалий час відноситься не лише до категорії спідньої білизни. Його активно використовують як окрему частину гардеробу. 

Так само як і топи, бра чудово виглядатиме у поєднанні із піджаком, розстібнутою сорочкою, або як самостійний елемент образу.

А які речі з цього переліку ви вже встигли придбати? 

Раніше "Дивогляд" вже ділився із вами весняною підбіркою ненудних образів на кожен день.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ