Кейт Міддлтон

Втричі більше за річний дохід британця: оприлюднено вартість гардеробу Кейт Міддлтон за 2020 рік

the_cambridge_family_ / Instagram

Одяг королівської родини сплачується з коштів платників податків

Британські журналісти підрахували, скільки коштував гардероб Герцогині Кембриджської у 2020 році. Сума втричі перевищує річний дохід британців, про це пише The Daily Mail

Карантин не став приводом для того, аби королівська родина припиняла виконувати свої обов'язки навіть зі стін палацу. Саме тому гардероби монархів продовжувати поповнюватися новим одягом. 

За підрахунками представників ЗМІ, нові речі та ювелірні вироби Кейт Міддлтон коштували платникам податків у Британії близько 94 тисячі фунтів (3,6 мільйона гривень). Так-так, весь одяг для офіційних виходів монархів фінансується грошима з податків британців.  Відомо, що річний дохід мешканця Англії складає приблизно втричі меншу суму, ніж гардероб герцогині. 

Найдорожчим аксесуаром серед придбаних у 2020 році виявилися сережки Daisy Heritage, вартість яких становить 17 тисяч фунтів (657 тисяч гривень). Кейт Міддлтон вдягла їх у дублінському аеропорту навесні 2020 року. 

Водночас британські ЗМІ зазначають, що минулого року герцогиня часто могла з'явитися на світських заходах і в старому одязі. 

Нагадаємо, восени Кейт Міддлтон помітили в сукні за 370 гривень. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ