Брови

Як зробити ідеальні брови в домашніх умовах – покрокова інструкція

Shutterstock

Вам знадобляться аркуш паперу та гель для брів

Ідеальні брови – мрія та водночас непросте  завдання для кожної дівчини. Популярний візажист Джим Гарсія зібрав покрокову інструкцію, що допоможе виконати процедуру моделювання брів у домашніх умовах. 

Оформлення 

Спочатку ретельно промалюйте брови за допомогою м'якого олівця. Головний лайфхак – обирати колір, світліший на один-два тони від кольору ваших волосинок. Пігмент олівця має бути нанесений на волосинки, а не шкіру. 

Далі прикладіть шматок білого паперу до намальованих брів та притисніть його, аби отримати чіткий відбиток. 

Моделювання 

На аркуші промалюйте контури брови. Також позначте волосинки на початку брів і на верхньому краї, що виглядають зайвими. 

Видалення 

Акуратно легкими рухами видаліть зайві волосинки. Головне – вчасно зупинитися. Після видалення зайвих частинок волосся брови матимуть більш чіткий контур та правильну форму. Аби надати їм ще досконалішої форми, використовуйте гель для брів. Він допоможе не хвилюватися за їхній вигляд упродовж усього дня. 

Раніше Дивогляд розповідав, яких вітамінів потребує наше волосся. 

Если вы устали от серьезных новостей и хочется немного расслабиться, подписывайтесь на наш канал в Telegram. Дивогляд 5.UA - канал, где живут только лайтовые новости. Релаксируем вместе!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ