Христина Трач

Пішла з життя заслужена артистка України – де та коли відбудеться прощання

Львівська Національна Опера / Lviv National Opera

Вона була відома своєю високою професійністю

Українська виконавиця балету та солістка Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Христина Трач померла 13 червня 2024 року у віці 44 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Звістка про її смерть була оголошена колегами, які висловили співчуття рідним і близьким артистки.

"Дирекція та колектив Львівської національної опери глибоко сумує з приводу смерті багаторічної працівниці театру, артистки балету, провідного майстра сцени, заслуженої артистки України Трач Христини", – йдеться у повідомленні.

Христина здобула освіту у Львівському державному училищі культури та мистецтв, почала свою творчу кар'єру у Львівському академічному театрі опери та балету ще за часів навчання. Вона присвятила усе своє життя мистецтву сцени.

Її колеги розповіли, що Христина виконала кілька сольних ролей, вражаючи аудиторію і своїх викладачів своїм талантом та віртуозною майстерністю. Вона була відома своєю високою професійністю і займала важливе місце у балетному ансамблі, беручи участь у всіх провідних номерах вистав.

Наразі деталі причини смерті артистки не розголошуються. Прощання з Христиною відбудеться 15 червня о 10:00 у фоє Львівської національної опери.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на війні загинула відома українська стилістка, яка була одним із символів Автомайдану.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ