Уляна Ройс

Хлопець української співачки втік на росію і зрадив її – відео

uliana_royce / Instagram

"Кінець історії – він кинув мене"

Українська співачка Уляна Ройс була приголомшена діями свого хлопця, який покинув її та втік на росію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

Співачка тривалий час зустрічалася з популярним блогером. Проте вони приховували свої стосунки, пояснюючи це тим, що публічність може зашкодити їхнім кар'єрам.

За два місяці до початку повномасштабної війни хлопець Уляни отримав пропозицію переїхати на росію для подальшого розвитку своєї кар'єри. Він прийняв цю пропозицію та виїхав, швидко розірвавши стосунки з Уляною.

"Перші три дні ми підтримували зв'язок, після чого спілкування ставало все більш одностороннім, писала я, а відповіді отримувала тільки вночі, якщо взагалі їх отримувала. І ось в черговий раз я заходжу в TikTok чи Instagram і бачу відео, яке рознеслось всіма новинними пабліками, де мій хлопець танцює, зажимається і цілується з доволі публічною дівчиною. Кінець історії – він кинув мене", – розповіла Ройс.

@uliana_royce

Цим блогером виявився відомий Тен Юджин. Він тривалий час працював в Україні, але згодом переїхав до росіян та почав вести свій блог разом з російськими колегами. Блогер уникає теми війни та навіть приховав свої акаунти в соціальних мережах від української аудиторії.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Мадонна згадала про війну в Україні та Саміт миру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ