У Німеччині зникла 9-річна українка

Вбивство 9-річної українки в Німеччині – ЗМІ непокоїть одна моторошна деталь

bild.de

Німецькі журналісти мають важливе питання щодо цієї трагедії

Перехожі чули дитячі крики у лісі біля міста Дебельн в Німеччині, де пізніше виявили тіло 9-річної дівчинки, яку шукали впродовж тижня. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sueddeutsche.

Правоохоронці, виступаючи на пресконференції, повідомили про дві версії подій, які можуть пояснити її смерть – ненавмисне або навмисне вбивство.

За словами поліції, є свідок, який почув крики дитини у лісі 3 червня, у день зникнення Валерії. Він зателефонував до поліції через два дні, але правоохоронці не змогли швидко зреагувати на цей сигнал.

"Від місця, де свідок почув крики, до місця, де ми знайшли дівчинку, було 2 км", – пояснили у місцевій прокуратурі.

Поліція заявила, що дитину вбили в лісі. Тіло дівчинки було виявлене пошуковою групою між районами Маліч у Россвайні та Гермсдорф у Дебельні. Німецькі журналісти не розуміють, чому крики дитини в лісі не були розглянуті раніше, але лише через п’ять днів після їхнього засвідчення свідками.

"5 червня ми отримали інформацію про крики, але вона була досить нечіткою, що перешкоджало нам її швидко перевірити", – заявив прокурор.

У зв'язку з убивством дитини в місті Дебельн оголосили дні жалоби та скасували міський фестиваль, запланований на вихідні. Також проводяться перевірки школи, де навчалася дівчинка.

Є питання щодо "порушення обов’язків по догляду", оскільки мати не отримала повідомлення про відсутність Валерії в школі. Матір української дівчинки декілька разів допитували, а також правоохоронці перевіряли підозрюваних у сексуальних злочинах.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що батько 9-річної загиблої українки розкритикував матір дитини.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ