Бейонсе

На Різдво у будинку Бейонсе сталася пожежа – відео

beyonce / Instagram

Причину пожежі досі не встановили

У Техасі (США) на Різдво сталася пожежа у будинку, в якому провела свої перші роки дитинства співачка Бейонсе. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Пожежа почалася о другій годині ночі 25 грудня, під час чого у приміщенні була родина, яка мешкає тепер у цьому будинку. Дорослим довелося вибігати на вулицю в одних піжамах, рятуючи своїх дітей.

Причину пожежі досі не встановили. Найбільше постраждало майно на другому поверсі. Згодом на місце пожежі прибули пожежники, які ліквідували полум'я за 10 хвилин.

Слід зазначити, що родина Бейонсе ще кілька десятиліть тому продала цей будинок, у якому співачка жила до 5-річного віку. Попри це, до цього місця регулярно водили екскурсії, які мали попит серед фанатів артистки.

"Люди, які їздять у ці тури, – шанувальники Бейонсе. Відвідати той дім, де вона народилася, – це все одно, що поїхати до Вифлеєму – місця народження їхнього лідера. Майже 100% людей виходять, щоб сфотографуватися і зробити тут селфі", – сказала керівник Х'юстонських історичних турів Кіт Розен.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зіркового актора фільму "Паразити" знайшли мертвим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ