премія "Золотий глобус"

Названо номінантів на премію "Золотий глобус 2024"

Shutterstock

Цього року додали дві нові номінації

11 грудня були оголошені номінанти на 81-шу премію "Золотий глобус". Про це повідомляє "Дивогляд".

Претенденти на нагороду були оголошені в прямому ефірі американським актором і коміком Седріком Антоніо Кайлсом, відомим як Седрік "Конферансьє", та актором Вілмером Вальдеррамою.

У вересні організатори "Золотого глобусу" додали дві нові номінації: "Найкраща робота в жанрі стендап-комедії на телебаченні" та "За кінематографічні та касові досягнення". Саме тому в 2024 році відзначать переможців загалом у 27 категоріях.

7 січня наступного року в прямому ефірі 81-ї церемонії вручення премії оберуть переможців "Золотого глобусу".

Повний список номінантів

Найкращий фільм у жанрі драма:

  • "Анатомія падіння"
  • "Зона інтересів"
  • "Маестро"
  • "Оппенгеймер"
  • "Минулі життя"
  • "Вбивці квіткової повні"

Найкращий фільм в жанрі комедія або мюзикл:

  • "Air: Великий стрибок"
  • "Американське чтиво"
  • "Барбі"
  • "Бідні-нещасні"
  • "Травень, грудень"
  • "Залишені"

Найкращий режисер:

  • Грета Гервіг – "Барбі"
  • Бредлі Купер – "Маестро"
  • Крістофер Нолан – "Оппенгеймер"
  • Йоргос Лантімос – "Бідні-нещасні"
  • Мартін Скорсезе – "Вбивці квіткової повні"
  • Селін Сон – "Минулі життя"

Найкраща драматична актриса:

  • Аннетт Бенінг – "Даяна Найед"
  • Лілі Гледстоун – "Вбивці квіткової повні"
  • Грета Лі – "Минулі життя"
  • Кері Малліган – "Маестро"
  • Кейлі Спені – "Прісцилла: Елвіс і я"
  • Сандра Хюллер – "Анатомія падіння"

Найкращий драматичний актор:

  • Леонардо Ді Капріо – "Вбивці квіткової повні"
  • Колман Домінго – "Растін"
  • Баррі Кеоган – "Солтберн"
  • Бредлі Купер – "Маестро"
  • Кілліан Мерфі – "Оппенгеймер"
  • Ендрю Скотт – "Ми всім чужі"

Найкраща акторка в жанрі комедія або мюзикл:

  • Фентейжа Барріно – "Колір ліловий"
  • Дженніфер Лоуренс – "Без образ"
  • Альма Певсті – "Опале листя"
  • Наталі Портман – "Травень, грудень"
  • Марго Роббі – "Барбі"
  • Емма Стоун – "Бідні-нещасні"

Найкращий актор у жанрі комедія, мюзикл:

  • Пол Джаматті – "Залишені"
  • Метт Деймон – "Air: Великий стрибок"
  • Ніколас Кейдж – "Герой наших снів"
  • Джеффрі Райт – "Американське чтиво"
  • Хоакін Фенікс – "Усі страхи Бо"
  • Тімоті Шаламе – "Вонка"

Найкраща акторка другого плану:

  • Емілі Блант – "Оппенгеймер"
  • Даніель Брукс – "Колір ліловий"
  • Джуліанна Мур – "Травень, грудень"
  • Розамунд Пайк – "Солтберн"
  • Давайн Джой Рендольф – "Залишені"
  • Джоді Фостер – "Даяна Найед"

Найкращий актор другого плану:

  • Раян Гослінг – "Барбі"
  • Роберт Дауні молодший – "Оппенгеймер"
  • Роберт Де Ніро – "Вбивці квіткової повні"
  • Віллем Дефо – "Бідні-нещасні"
  • Чарльз Мелтон – "Травень, грудень"
  • Марк Руффало – "Бідні-нещасні"

Найкращий сценарій:

  • "Анатомія падіння", Жюстін Тріє, Артюр Арарі
  • "Барбі", Грета Гервіг, Ноа Баумбах
  • "Бідні-нещасні", Тоні МакНамара
  • "Оппенгеймер", Крістофер Нолан
  • "Минулі життя", Селін Сон
  • "Вбивці квіткової повні", Ерік Рот, Мартін Скорсезе

Найкращий міжнародний фільм:

  • "Анатомія падіння"
  • "Зона інтересів"
  • "Минулі життя"
  • "Опале листя"
  • "Снігове братство"
  • "Я – капітан"

Найкращий анімаційний фільм:

  • "Заповітне бажання"
  • "Хлопчик і птах"
  • "Судзуме, що закриває двері"
  • "Супербрати Маріо в кіно"
  • "Людина-павук: Павутина всесвітів"
  • "Елементарно"

Найкращий драматичний телесеріал:

  • "Дипломатка"
  • "Корона"
  • "Спадкоємці"
  • "Останні з нас"
  • "Ранкове шоу"
  • "1923"

Найкращий телесеріал в жанрі комедія або мюзикл:

  • "Баррі"
  • "Бути присяжним"
  • "Ведмідь"
  • "Початкова школа "Ебботт""
  • "Тед Лассо"
  • "Вбивства в одній будівлі"

Найкращий міні-серіал, антологія або телефільм:

  • "Все невидиме нам світло"
  • "Гризня"
  • "Дейзі Джонс і The Six"
  • "Попутники"
  • "Уроки хімії"
  • "Фарго"

Найкращий актор драматичного серіалу:

  • Кіран Калкін – "Спадкоємці"
  • Браян Кокс – "Спадкоємці"
  • Гері Олдман – "Повільні коні"
  • Педро Паскаль – "Останні з нас"
  • Джеремі Стронг – "Спадкоємці"
  • Домінік Вест – "Корона"

Найкраща актриса драматичного серіалу:

  • Гелен Міррен – "1923"
  • Кері Рассел – "Дипломатка"
  • Белла Ремсі – "Останні з нас"
  • Сара Снук – "Спадкоємці"
  • Імельда Стонтон – "Корона"
  • Емма Стоун – "Прокляття"

Найкращий актор телесеріалу в жанрі комедія або мюзикл:

  • Стів Мартін – "Вбивства в одній будівлі"
  • Джейсон Сігел – "Терапія"
  • Джейсон Судейкіс – "Тед Лассо"
  • Джеремі Аллен Вайт – "Ведмідь"
  • Білл Гейдер – "Баррі"
  • Мартін Шорт – "Вбивства в одній будівлі"

Найкраща актриса телесеріалу в жанрі комедія або мюзикл:

  • Куінта Брансон – "Початкова школа "Ебботт""
  • Рейчел Броснахен – "Дивовижна місіс Мейзел"
  • Селена Гомес – "Вбивства в одній будівлі"
  • Наташа Ліонн – "Покерфейс"
  • Ель Фаннінг – "Велика"
  • Айо Едебірі – "Ведмідь"

Найкраща актриса другого плану у драматичному або комедійному серіалі:

  • Елізабет Дебікі – "Корона"
  • Крістіна Річчі – "Шершні"
  • Дж. Сміт-Кемерон – "Спадкоємці"
  • Меріл Стріп – "Вбивства в одній будівлі"
  • Анна Веддінгхем – "Тед Лассо"
  • Еббі Елліотт – "Ведмідь"

Найкращий актор другого плану в драматичному або комедійному серіалі:

  • Біллі Крудап – "Ранкове шоу"
  • Меттью Макфедієн – "Спадкоємці"
  • Джеймс Марсден – "Бути присяжним"
  • Ебон Мосс-Бакрак – "Ведмідь"
  • Алан Рак – "Спадкоємці"
  • Александр Скарсгард – "Спадкоємці"

Найкраща актриса в міні-серіалі/антології/телефільмі:

  • Рейчел Вайс – "Зв'язані на смерть"
  • Алі Вонг – "Гризня"
  • Райлі Кіо – "Дейзі Джонс і The Six"
  • Брі Ларсон – "Уроки хімії"
  • Елізабет Олсен – "Любов і смерть"
  • Джуно Темпл – "Фарго"

Найкращий актор в міні-серіалі/антології/телефільмі:

  • Метт Бомер – "Попутники"
  • Сем Клафлін – "Дейзі Джонс і The Six"
  • Девід Ойелоуо – "Законники: Басс Рівз"
  • Вуді Гаррельсон – "Сантехніки Білого дому"
  • Джон Гемм – "Фарго"
  • Стівен Ян – "Гризня"

За кінематографічні та касові досягнення:

  • "Барбі"
  • "Джон Вік 4"
  • "Місія нездійсненна: Смертельна розплата. Частина I"
  • "Оппенгеймер"
  • "Вартові Галактики: Частина 3"
  • "Супербрати Маріо в кіно"
  • "Тейлор Свіфт: The Eras Tour"
  • "Людина-павук: Павутина всесвітів"

Найкраща робота в жанрі стендап-комедії на телебаченні:

  • Емі Шумер – "Екстрений контакт"
  • Кріс Рок – "Вибіркове обурення"
  • Рікі Жерве – "Армагеддон"
  • Сара Сільверман – "Той, кого ти любиш"
  • Тревор Ноа – "Де я був"
  • Ванда Сайкс – "Я – артистка"

Раніше "Дивогляд" розповідав, які актори стали найпопулярнішими у 2023 році.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ