Віталій Гогунський

Фанатіє від путіна: зірку серіалу "Універ", родом з України, не пустили у Грузію – фото

Фото з соцмереж

За словами директора артиста, влада Грузії прийняла це рішення з політичних причин

До Грузії не зміг потрапити відомий російський актор-путініст і зірка серіалу "Універ" Віталій Гогунський. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пропагандистський Telegram-канал Mash.

Актор мав прилетіти до країни на зйомки в одному з телевізійних проєктів, але його не випустили з аеропорту Тбілісі та завели у літак у супроводі прикордонного конвою. У мережі опублікували кадри, де сумний Гогунський зворотним рейсом з Тбілісі летить на москву.

За словами директора Віталія, влада Грузії прийняла це рішення з політичних причин.

Віталій Гогунський
Віталій Гогунський
Фото: Фото з соцмереж

Слід зазначити, що артист народився у 1978 році у Кременчуці (Полтавська область), де і провів дитинство. Однак минулого року в нього виникли розбіжності з батьком та з друзями з України через погляди щодо повномасштабного російського вторгнення.

Відомо, що Гогунський є фанатом політики владіміра путина. Під час одного з шоу він казав, що людям на Майдані Незалежності давали наркотики. Також артист відвідував окуповані українські території, де у 2022 році розважав російських окупантів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що полонений окупант назвав українців "цивілізованими нацистами".

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ