Pornhub

Netflix покаже документальний фільм про історію створення і розвитку PornHub

Shutterstock

"Відвертий документальний фільм про успіхи та скандали"

Стрімінговий сервіс Netflix зняв документальний фільм про історію створення найпопулярнішої платформи порнографічного контенту PornHub, передає "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт Netflix.

Новий фільм під назвою "Дорослий бізнес: історія PornHub" складається з цікавих фактів про заснування і розвиток платформи, а також міститиме захопливі інтерв'ю. Більше деталей сюжету автори намагаються не розповсюджувати:

"Відвертий документальний фільм про успіхи та скандали містить інтерв'ю з акторами, активістами й колишніми співробітниками PornHub", – йдеться в описі стрічки Netflix.

Раніше сервіс PornHub дещо змінив правила розповсюдження порнографії:

"Pornhub змінив спосіб виробництва та розповсюдження порнографії, дозволивши творцям контенту  охопити велику аудиторію, а компанія заробила мільярди доларів. При цьому компанію звинувачували у публікацію матеріалів без згоди", – йдеться у повідомленні.

Прем'єру документальної стрічки про найпопулярніший порно-сайт у світі запланована на 15 березня 2023 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Netflix назвав Ярослава Мудрого "правителем Північної росії" і втрапив у скандал.

Дивіться також відео 5 каналу: ДАНІЛОВ: московія готує масовану атаку на 24 лютого, впораємося

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.



ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ