Netflix

Ділитися паролем не можна: Netflix змушуватиме користувачів платити за перегляд фільмів

Shutterstock

Також у компанії будуть переглядати IP-адресу пристрою

У компанії Netflix заборонять шерінг паролів від облікових записів і змусять користувачів сплачувати за перегляд фільмів, передає "Дивогляд".

Раз на місяць необхідно буде підтверджувати свій обліковий запис, під'єднавшись до основного Wi-Fi на території одного домогосподарства. Так, наприклад, якщо ви ділите свій акаунт з другом, то він повинен щомісяця підключати пристрій до вашого Wi-Fi. Це може бути будь-який девайс: смартфон, планшет, телефізор, ноутбук тощо.

Якщо не під'єднатися до основної Wi-Fi-мережі впродовж 31 дня, то доступ пристрою до сервісу Netflix буде заблоковано. Якщо власник акаунта часто буває далеко від основної Wi-Fi-мережі, то він може скористатися тимчасовим одноразовим кодом, який діє 7 днів. 

Також у Netflix переглядатимуть IP-адресу пристрою, ідентифікатори гаджетів та активність облікових записів, щоб уникнути різних махінацій.

Повідомляється, що Netflix втрачає багато коштів через те, що понад 100 млн людей не сплачують за послуги, а користуються чужими акаунтами.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Netflix назвали один з найпопулярніших фільмів в історії.

Дивіться також відео 5 каналу: ГОЛОВНІ БОЇ ЩЕ ПОПЕРЕДУ – Данілов про новий наступ московії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ