Ані Лорак

Ані Лорак для концерту в Європі назвала себе "народною артисткою України"

@anilorak / Instagram

Мінкульт позбавить звань народних артистів, які підтримують або замовчують війну

Перед виступом у Німеччині співачка Ані Лорак вирішила представити себе як "найтитулованішу українську співачку" та "народну артистку України". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter блогер Віталій Гордієнко.

Відомо, що від початку війни багато українців чекали слів підтримки від Лорак, але замість цього вона не висловила свою громадянську позицію і змовчала про повномасштабне російське вторгнення в Україні. Однак, це не врятувало від того, що на росії її концерти почали скасовувати.

Тепер Лорак вирішила виступити на сцені у Німеччині та Чехії, а в анонсі до концерту пригадала, що вона з України. Зокрема, 43-річна жінка назвала себе "найтитулованішою українською співачкою" та "народною артисткою України".

Опис концерта
Опис концерта
Фото: @HordiienkoZK / Twitter

"Українці у Чехії та Німеччині, закликаю вас організувати акції протесту під її концертами, а відповідне міністерство в Україні – позбавити всіх звань і титулів співачку Ані Лорак", – написав Гордієнко.

Вже у вівторок, 13 вересня, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що народних артистів, які підтримують або замовчують війну, позбавлять звань.

"Хочу наголосити та попередити, що всі артисти, які досі "з гордістю" користуються званням народних артистів України коли їм це зручно, але давно вже такими не є через мовчання або підтримку російської агресії, скоро будуть цих звань позбавлені. Працюємо над поправками в закони, щоб таких "народних" більше наша країна не бачила", – розповів Ткаченко.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що український співак Макс Барських вирішив змінити псевдонім і свою кар'єру.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ