Макс Барських

Український співак Макс Барських вирішив змінити псевдонім і свою кар'єру

max_barskih / Instagram

"Я починаю нову сторінку своєї творчості"

Відомий виконавець Макс Барських вирішив розпочати кар'єру музиканта за кордоном, а також змінити псевдонім. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Артист почав із того, що війна суттєво змінила його життя, як і кожного українця.

"Багато горя та страждань. Але водночас вона навчила цінити рідних та близьких, цінити життя і час, не відкладати свої мрії й бажання на завтра. Відчуваючи негативні емоції та постійний стрес, ти нібито забуваєш про існування радості, щастя й любові. Я прийняв рішення створювати майбутнє вже сьогодні, й вести вас за собою. Туди, де можливі найсміливіші мрії"

З 2021 року Барських почав створювати англомовний альбом, завдяки чому боровся з депресією.

"Чим складніші думки та події, тим яскравіше і світліше народжувалась пісня. У цьому випадку музика працює як броня й проєкція бажань. Відчуваю, що саме зараз прийшов час поділитися з вами цими експериментами. І я сподіваюся, що ця музика здатна викликати усмішку на вашому обличчі та подарувати гарний настрій. Я починаю нову сторінку своєї творчості під назвою Mick Sunday"

Mick Sunday
Mick Sunday
Фото: max_barskih / Instagram

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Макс Барських випустив нову зворушливу пісню під назвою "Чекай мене".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ