"Русалонька"

"Русалонька" тепер темношкіра: з'явився трейлер ремейку легендарного мультфільму

Walt Disney Studios / YouTube

Нова версія казки спровокувала скандал

Компанія Disney поділилася першим трейлером ремейку культового мультфільму 1989 року "Русалонька". Про це повідомляє "Дивогляд".

Прем'єра планується на травень наступного року. Головну роль виконає темношкіра акторка та співачка Голлі Бейлі, яка сама виконуватиме всі пісні в ремейку.

Це помітно вже у трейлері, де вона заспівала пісню Part of Your World з мультфільму "Русалонька", написану композитором Аланом Менкеном на вірші Говарда Ешмана. Окрім Бейлі, у фільмі зіграють Джона Гавер-Кінг (принца Ерік, коханий Русалоньки), Мелісса Маккарті (морська відьма Урсула) та Гав'єр Бардем (король Трітон).

Рішення Disney залучити до виконання ролі Русалоньки темношкіру акторку спровокувало хвилю критики. На думку багатьох фанатів мультфільму, його творці задумали головну героїню зі світлою шкірою та червоним волоссям, а не такою, як її представили у трейлері ремейку. Станом на сьогодні, трейлер зібрав 219 тис "лайків" і 875 "дизлайків".

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix призупинив виробництво серіалу "Корона" через смерть Єлизавети ІІ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ