Netflix

Netflix відкриває офіс у Варшаві і шукає працівників зі знанням української мови

Детектор Медіа

Компанія має на меті просувати свої продукти на ринки Центральної та Східної Європи

Компанія Netflix відкриває офіс у Варшаві і шукає працівників зі знанням української мови, передає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення компанії.

Netflix планує просувати свої продукти на ринки Центральної та Східної Європи. Компанія вже шукає працівників у свій новий офіс. Обов'язковою умовою є знання англійської мови і ще однієї на вибір: румунська, чеська, угорська, польська або українська.

"У 2016 році ми локалізували наш сервіс у Польщі. Незабаром після цього Netflix став доступний румунською, чеською, угорською, хорватською й українською мовами. Офіс Netflix у Варшаві є природним наступним кроком для нас і допоможе побудувати довгострокову співпрацю в регіоні, а також поглибити наявні зв’язки, створюючи нові можливості для творців і виробників контенту", – відмітили у Netflix.

Найзатребуванішими для компанії є такі фахівці, як менеджер з маркетингу, соціального маркетингу та маркетингового виробництва. Ознайомитися з вимогами до кандидатів й умовами роботи можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix оприлюднив тизер нового фільму про Першу світову війну, знятого за мотивами роману Ремарка.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ