Джонні Депп та Ембер Герд

Джонні Депп назвав умову, за якої пробачить борг Ембер Герд

Shutterstock

Адвокат актора відмітив, що зірка не мав на меті отримати гроші в результаті позову

На початку червня відомий актор Голлівуду Джонні Депп здобув перемогу в суді над своєю екс-дружиною Ембер Герд. За рішенням судового органу акторка має виплатити зірці "Піратів карибського моря" понад $10 млн.

Депп повідомив, що він може пробачити своїй екс-дружині борг, який вона йому винна за рішенням суду. Однак, є одна умова, передає "Дивогляд".

Адвокат Джонні Деппа відмітив, що позов актора про наклеп не мав на меті отримати в результаті гроші. Все, чого він хотів протягом шести років суду – відновити свою репутацію після брудного звинувачення Герд.

"Ця справа для містера Деппа була не про гроші. Йшлося про відновлення його репутації, і він це зробив. Для нього це було важливим. З його плечей зняли величезний тягар, і я відчуваю, що через шість років він нарешті повернувся до свого життя", – сказав юрист.

Адвокати Камілла Васкес та Бенджамін Чу повідомили, що Джонні Депп може відмовитися від грошової компенсації за умови, якщо його екс-дружина Ембер Герд відмовиться від подачі апеляції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джонні Депп оприлюднив перше відео у TikTok.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ