Україна

"No War": учасники Євробачення-2022 від Естонії, Чехії та Грузії підтримали Україну у прямому ефірі другого півфіналу – фото і відео

Shutterstock

Шоу категорично забороняє учасникам висловлювати свою політичну думку під час виступу в прямому ефірі. Однак, сьогодні все більше людей починають порушувати такі правила.

Сьогодні Україну підтримує весь світ і це яскраво відображається навіть в умовах конкуренції. Так, на пісенному конкурсі Євробачення-2022 учасники висловлюють свою солідарність з Україною.

Зокрема, під час другого фіналу Євробачення, який відбувся 12 травня в італійському Турині, представники кількох країн порушили одне з правил участі у конкурсі, щоб підтримати нашу державу, повідомляє "Дивогляд". Так зробили у представники Грузії, Естонії і Чехії, які виступали у другому півфіналі Євробачення-2022.

Гурт Circus Mircus (Грузія)

Наприкінці виконання своєї конкурсної пісні "Lock Me In" артисти гучно промовили популярне антивоєнне гасло "Make love, not war" ("Займайтеся коханням, а не війною"). Ця фраза виникла ще у 1960-х роках. Її використовували люди, які виступали проти війни у В'єтнамі. Згодом вислів поширився по всьому світу.

Гурт We Are Domi (Чехія)

Чеський колектив We Are Domi також не залишився осторонь і висловив свою підтримку Україні у green-room'і, де представники країн на Євробаченні зазвичай очікують на результати голосування. Учасниця гурту постала у футболці з написом "No War", що у перекладі означає "Ні війні".

Гурт "We Are Domi"
Гурт "We Are Domi"
Фото: eurovision.ua

Stefan (Естонія)

Представник Естонії Stefan також висловився щодо війни в Україні і підтримав нашу країну у green-room'і. Він причепив до свого піджака блакитно-жовту стрічку і у такому вигляді пішов у напрямку залу для прес-конференцій.

Stefan, Естонія
Stefan, Естонія
Фото: eurovision.ua

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що представник Ізраїлю на Євробаченні-2022 Michael Ben-David підтримав Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше