Kalush Orchestra заспівав пісню на Євробачення з учасниками від Франції

Kalush Orchestra заспівав "Stefania" з учасниками Євробачення-2022 від Франції – відео

Eurovision France / YouTube

Українську пісню виконали представники ще 12 різних країн

Український гурт Kalush Orchestra, який цього року представляє нашу державу на Євробаченні, заспівав конкурсну пісню з учасниками від Франції – колективом Alvan & Ahez, повідомляє "Дивогляд". 

Сьогодні Україна отримує величезну підтримку всього світу. Це проявляється навіть в умовах конкуренції.

Представники інших держав, які також беруть участь у пісенному конкурсі Євробачення-2022 висловлюють свою щиру підтримку Україні і бажають їй перемоги. 

Не став виключенням й гурт Alvan & Ahez з Франції, який разом з українцями заспівав пісню "Stefania". Музиканти влаштували імпровізований концерт, глядачами на якому виступили фотографи та представники медіа. 

На знак підтримки французи одягнули рожеві панами і давали у такому вигляді інтерв'ю.

Нашу державу підтримали й представники з Ірландії, Естонії, Північної Македонії, Ісландії, Азербайджану, Литви, Швейцарії, Нідерландів, Польщі, Швеції, Великої Британії та Німеччини. Вони заспівали "Stefania" на бірюзовій доріжці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учасники Євробачення-2022 від Литви записали кавер на конкурсну пісню Kalush Orchestra.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ