Michael Ben-David

"Повинні виграти все": представник Ізраїлю на Євробаченні-2022 Michael Ben-David підтримав Україну – відео

michaelbdd / Instagram

Музикант також розповів про своє українське коріння

Співак з Ізраїля Michael Ben-David, який цього року представлятиме свою країну на пісенному конкурсі Євробачення, підтримав Україну у цей нелегкий час і розкрив деталі про своє українське коріння, повідомляє "Дивогляд".

Під час прес-конференції після другої репетиції Євробачення-2022 музикант розкрив подробиці. Як з'ясувалося, його мама – українка, а родичі – тітка і племінник мешкають у Києві.

Артист розповів, що постійно підтримує відео зв'язок з українцями зі столиці і саме від них отримує всю достовірну інформацію про війну.

Не обійшлося й без розмови про ймовірну перемогу України на пісенному конкурсі. Попри конкуренцію Майкл Бен-Давид зізнався, що віддати Україні перше місце на Євробаченні-2022 буде мало.

"Усі говорять про те, що Україна на першому місці на Євробаченні, і я кажу, що це ніщо. Вони повинні виграти все. Вони мають перемогти та відвоювати свою країну. Не тільки Євробачення. Вони мають виграти все. Тому що ніхто не розуміє, через що вони проходять зараз. Тож це дуже важко. І я сподіваюсь, це скоро закінчиться", – сказав артист.

Такі слова не були несподіваними ні для кого. Аудиторія була вражена тим, як в умовах конкуренції на конкурсі артисти зі всього світу не забувають про свою людяність і підтримують Україну.

Нагадаємо, що раніше "Дивогляд" розповідав, що учасники Євробачення-2022 від Литви записали кавер на конкурсну пісню Kalush Orchestra і у своєму відео прославили Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше