Учасник Євробачення-2022 від Сан-Марино поцілував свого гітариста під час виступу

Учасник Євробачення-2022 від Сан-Марино поцілував свого гітариста під час виступу – відео

YouTube / Eurovision Song Contest

Артист вийшов на сцену у досить відвертому образі

У четвер, 12 травня, відгримів другий півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2022. Він запам'ятався глядачам не лише епатажними та цікавими виступами, але й зовсім несподіваними моментами.

Особливо публіку здивував представник Сан-Марино – артист Achille Lauro. Його виступ був досить зухвалим та яскравим, але глядачам він запам'ятався зовсім не цим. 

Під час виконання конкурсної пісні "Stripper" музикант проявив увагу до гітариста. Він почав обіймати його, а на секундній паузі в пісні несподіваного поцілував його, повідомляє "Дивогляд". 

Achille Lauro, який вийшов на сцену у досить відвертому образі – прозорому чорному сітчастому комбінезоні зі стразами, що обтягував його фігуру, вирішив що цього замало для привернення уваги.

Ймовірно через це він і пішов на такий несподіваний крок, чим викликав гучну реакцію присутніх у залі. Щоправда, такий вчинок не допоміг йому потрапити у фінал Євробачення-2022.

Момент палкого поцілунку можна знайти на відео (1:48):

Нагадаємо, раніше "дивогляд" розповідав, хто пройшов у фінал пісенного конкурсу і під яким номером виступить Україна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ