Женя Кот і Ксенія Мішина "Танці з зірками"

"Ми цілувалися": Женя Кот відверто розповів про роман із Ксенією Мішиною

kot_jenya / Instagram

На той момент танцюрист вже був одружений

Телевізійне шоу "Танці з зірками" є одним з найпопулярніших на українському телебаченні. Зокрема, однією з найбільш незабутніх стала пара Ксенії Мішиної та Жені Кота, повідомляє "Дивогляд". 

З виходом нових випусків програми увагу глядачів все більше приковували саме ці двоє учасників "Танців з зірками". Майже одразу мережею пішли чутки про ймовірний роман танцюриста та майбутньої "Холостячки". 

Лише за два роки після виходу цього сезону "Танців" Женя Кот відверто розповів про його стосунки з Ксенією Мішиною.

Як з'ясувалося, між партнерами по танцювальному майданчику дійсно вирувала пристрасть. Це яскраво відображалося й на головному паркеті. Ймовірно, саме це й допомогло парі стати переможцями у своєму сезоні.

У свою чергу, Мішина і Кот намагалися запевнити всіх, що між ними виключно дружні та робочі стосунки, навіть незважаючи на поцілунок. Також варто відмітити, що тоді танцюрист вже був одружений, але від своєї обраниці не приховував симпатію до Мішиної:

"Коли ми з Ксюшею познайомилися, то після першої зустрічі я прийшов до дружини і чесно сказав, що Ксенія дуже гарна. У нас з нею може бути роман. І був. Ми ж цілувалися з Мішиною просто на паркеті", – заявив Євген Кот.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, хто переміг у цьогорічному сезоні "Танців з зірками".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше