Катерина Кухар

Прима-балерина Катерина Кухар у прямому ефірі зізналася, що вагітна – публіка дивно відреагувала (відео)

ekaterinakukhar_official / Instagram

Привітань балерина так і не дочекалася

Одна із найвідоміших українських балетних танцівниць, прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України Катерина Кухар в ефірі шоу "Танці з зірками" поділилася радісною новиною. Однак ні публіка, ні судді проекту, які сиділи поруч, ніяк на це не відреагували, пише "Дивогляд".

Коментуючи виступ Олександри Заріцької, Юрія Мєшкова і Олександра Прохорова, Кухар не скупилася на похвалу і теплі слова. Згодом балерина сама зізналася, що цього вечора вона така емоційна, бо чекає на дитину.

"Напевно, я сьогодні така емоційна, тому що при надії", - заявила зіркова танцівниця.

Після цього вона зробила багатозначний погляд, очікуючи на реакцію колег і залу, однак кілька секунд ніхто ніяк не реагував, а потім незручну паузу розбавив ведучий Юрій Горбунов:

"Ми просто хотіли продовження. При надії – які чудові слова. Десь я їх уже чув - "Я при надії". Владе (Влад Яма – ред.), не від тебе точно".

При цьому ніхто Катерину так і не привітав. Вочевидь, причиною такої дивної реакції на чудову новину стало те, що майже ніхто з присутніх не зрозумів значення фрази "при надії".

Дивіться відео з 8:10 хв:

У 39-річної Катерини Кухар вже є двоє дітей: син Тимур від першого шлюбу і дочка Анастасія від артиста балету Олександра Стоянова, з яким балерина одружилася у 2018 році після 10 років спільного життя.

Читайте також: Українська балерина Катерина Кухар розкрила розмір своєї зарплатні 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ