Ольга Харлан та Дмитро Дікусар

Хворі на COVID-19 учасники "Танців з зірками" підкорили "паркет" – відео

Танці з зірками / YouTube

Танцювальна пара поставила цей драйвовий танець за короткі терміни, а тренувалася у павільйоні посеред ночі

Учасники шоу "Танці з зірками" – хвора на коронавірус пара Ольга Харлан та Дмитро Дікусар підкорили танцювальний "паркет", маючи небезпечний діагноз. Про це повідомляє "Дивогляд". 

У минулому випуску танцювальна пара мала імунітет, тож змогла уникнути проблем із виступом. У 10 випуску, який показали у неділю, 7 листопада, учасникам довелося змагатися з конкурентами за місце у наступному етапі. 

Незважаючи на небезпечну хворобу, пара під номером 06 таки взяла участь у шоу та з'явилася на головному танцювальному "паркеті" країни.

Голограма транслювалася на великому екрані. Пара виконала запальний танець "ча-ча-ча" під пісню співачки Гайтани "Два вікна".

Ольга Харлан та Дмитро Дикусар стверджують, що номер дався дуже складно їм обом. Вони поставили цей драйвовий танець за короткий термін, а тренувалися у павільйоні посеред ночі. 

Старання учасників пройшли не дарма, оскільки глядачі були вражені результатом. Влад Яма подякував партнерам за величезні зусилля, відповідальність та гарний результат, однак головний суддя шоу зазначив, що йому не вистачило задоволення від пари. 

Дивіться танець пари:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що прима-балерина Катерина Кухар у прямому ефірі зізналася, що вагітна.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше