Тревіс Скотт

Сім'ї загиблих у натовпі на концерті Тревіса Скотта відмовилися від фінансової допомоги артиста

Shutterstock

Адвокат Тревіса Скотта зазначає, що знаменитість дуже переймається через такий трагічний результат фестивалю

На початку листопада, під час музичного фестивалю Astroworld американського репера Тревіса Скотта в результаті неконтрольованості  натовпу постраждала величезна кількість фанатів. Було зафіксовано принаймні десять смертей. Виконавець пообіцяв повернути гроші за квитки усім 50 тис відвідувачам, а також оплатити похорони. Як повідомляє "Дивогляд", сім'ї загиблих відмовилися від фінансової допомоги знаменитості. 

Представники чотирьох сімей, чиї близькі померли в результаті трагедії на фестивалі у Х'юстоні, категорично відмовилися приймати матеріальну допомогу репера. 

Першими від фінансів відмовилися батьки 9-річного Езри Блаунта, який став наймолодшою жертвою. Решта чотири сім'ї наслідували цей приклад.

Адвокат Тревіса Скотта зазначає, що знаменитість дуже переймається через такий трагічний результат концерту:

"Тревіс вражений трагедією, яка сталася на фестивалі Astroworld і сумує разом з сім'ями, в яких загинули або отримали травми їхні близькі. Тревіс хотів би зі свого боку надати допомогу сім'ям постраждалих і оплатити витрати на похорон", – йшлося у повідомленні.

Річард Мітхоф – адвокат сім'ї померлого 14-річного хлопчика Джона Хілгента повідомив, що вважає пропозицію артиста принизливою. У такий спосіб він намагається лише виправдати себе, але у цьому немає проявів каяття. Свою думку він висловив в інтерв'ю журналу Rolling Stone.

Представник сім'ї Блаунт Боб Хільярд відповів на звернення адвоката співака наступним чином:

"Я не сумніваюся, що пан Скотт кається. Йому належить болючий шлях, і я сподіваюся, що він понесе певну відповідальність за цю трагедію", – йшлося у повідомленні. 

Нагадаємо, у попередніх матеріалах "Дивогляд" розповідав, що саме відбулося на концерті. 

Читайте також: З життя пішла дев'ята жертва натовпу на концерті Тревіса Скотта – ще одна дитина перебуває в комі.

Читайте також: Десята жертва тисняви у натовпі на концерті Тревіса Скотта: помер 9-річний хлопчик.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ