Тиснява на концерті Тревіса Скотта

Десята жертва тисняви у натовпі на концерті Тревіса Скотта: помер 9-річний хлопчик

скріншот

Дитина була у комі 10 днів

У США помер 9-річний хлопчик, який отримав серйозні травми під час концерту відомого американського репера Тревіса Скотта, пише "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Езра Блаунт, який 10 днів перебував у комі, став десятою і наймолодшою жертвою фатальної тисняви натовпу. Іншим загиблим від 16 до 27 років.

Сотні інших відвідувачів концерту отримали травми, коли натовп почав прориватися до сцени, коли на неї вийшов Тревіс Скотт. Це сталося 5 листопада в рамках фестивалю Astroworld, на якому були присутні 50 тисяч людей.

9-річний Езра на концерті сидів у батька на шиї. Коли почалася тиснява, чоловіка так стиснули, що він знепритомнів, а, коли прийшов до тями, то не зміг знайти сина. Зрештою хлопчика знайшли у лікарні Г’юстона у важкому стані. У нього були травми мозку, нирок, печінки. Дитину фактично затоптали до смерті.

Тревіс Скотт пообіцяв повернути гроші за квитки усім 50 тисячам відвідувачів і оплатити похорони загиблим. Родина Блаунтів та багато інших постраждалих вже подали позов проти репера.

Позови також подають проти репера Дрейка, який теж був на сцені зі Скоттом. Обоє продовжили виступ, коли натовп вийшов з-під контролю.

На відео, які з’явилися в мережі, видно, як співак продовжує співати, поки з натовпу витягають непритомних людей.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ