Тревіс Скотт

З життя пішла дев'ята жертва натовпу на концерті Тревіса Скотта – ще одна дитина перебуває в комі

Shutterstock

Дівчина кілька днів перебувала у комі під апаратом штучної вентиляції легень

На музичному фестивалі Тревіса Скотта, який відбувся на початку листопада, в результаті натовпу посраждали фанати. Є загиблі та госпіталізовані. Нещодавно стало відомо, що кількість загиблих зросла до 9 людей, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

У ніч з 5 на 6 листопада, у Х'юстоні відбувся фестиваль американського реп-виконавця Тревіса Скота, що мав назву "Astroworld". Понад 50 тис фанатів прийшли на концерт за незабутніми емоціями. Однак, через тисняву та величезну кількість людей захід завершився дуже трагічно. Вісім людей загинуло, а дехто був госпіталізований. 

Нещодавно повідомили, що в одній з лікарень Х'юстона з життя пішла 22-річна Бхарті Шахані, яка також була на концерті. Вона стала дев'ятою жертвою натовпу. 

Дівчина кілька днів перебувала у комі під апаратом штучної вентиляції легень. Лікарі від самого початку поставили їй страшний діагноз – смерть мозку, однак, все одно сподівалися на диво. 

На сьогоднішній день у комі перебуває ще один фанат Скотта – 9-річний хлопчик. Щодо його стану нічого невідомо. 

Проти реп-виконавця та організаторів фестивалю було подано позови до суду. Тревіс Скотт присягнувся, що не знав про те, що відбувається у натовпі, а коли дізнався – зупинив концерт. Репер пообіцяв покрити усі витрати на лікування та похорон постраждалих.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Алек Болдвін вперше прокоментував смерть Галини Гатчинс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ