заручник, катування

У Німеччині електрик катував чоловіків на своєму кухонному столі, щоб заробити грошей – один з "пацієнтів" помер у муках

Depositphotos

З таких "операцій" він мав від €1,2 тис

У Німеччині 66-річний електрик кастрував чоловіків на своєму кухонному столі, лікував їх електричним струмом і отримував за це гроші. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Der Spiegel.

Інцидент відбувся у Верхній Баварії. Після смерті дружини чоловік залишився сам-на-сам із боргами та шукав спосіб підзаробити грошей. Тоді він раптово дізнався від колеги по роботі, що зараз багато чоловіків готові платити за катування та садистське поводження з ними. Це стало поштовхом для електрика створити власний "бізнес". 

У 2018 році чоловік почав пошук перших "пацієнтів" для операцій. Він розміщував оголошення на відповідних сайтах, вказуючи в анкеті, що є лікарем.

Спочатку "фахівець" проводив мазохістські процедури та "лікував" пацієнтів електричним струмом. Пізніше він почав практикувати операції з кастрування просто у себе вдома на кухонному столі, щоб заробляти ще більше. 

"Лікар" видаляв іншим чоловікам їхні яєчка та робив ампутацію пеніса. З таких "операцій" він мав від €1,2 тис. 

У 2020 році електрик проводив чергову процедуру з кастрації, після якої пацієнт почав відчувати погіршення свого здоров'я та провів на "операційному столі" ще кілька днів. Незважаючи на це, електрик не вважав за потрібне викликати швидку допомогу, оскільки боявся, що "бізнес" закриють, а його посадять у в'язницю.

Коли "пацієнт" помер, електрик сховав його тіло у картонну коробку. Пізніше, під час обшуку, його було виявлено правоохоронцями.

Наразі суд Мюнхена розглядає справу щодо незаконної діяльності 66-річного чоловіка, та звинувачує його у катуванні та вбивстві людей. Відомо, що від цих "операцій" постраждало ще кілька чоловіків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що зрадника покарали за допомогою жорстокого древнього методу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ