Міла Куніс і Ештон Кутчер

У Києві помітили голлівудських зірок Ештона Кутчера та Мілу Куніс – що вони тут робили (фото)

Architectural Digest

У користувачів є припущення про те, що насправді може відбуватися на відео

Популярних голлівудських акторів Мілу Куніс і Ештона Кутчера помітили на знімальному майданчику фільму "Любов і блогери", який розташований у столиці України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Радіо Люкс".

На відео помітно зірок, який вийшли з фургона, де зазвичай знаходиться реквізит, і вирушили у бік знімального майданчика. Цікаво, що Євген Таллер і Володимир Остапчук – продюсери комедії "Любов і блогери", прем'єра якої запланована наступного року – наразі ніяк не прокоментували появу Куніс і Кутчера у Києві.

"Сьогодні зранку просто розривається телефон і дірект із проханням прокоментувати новину про те, що у фільмі "Любов і блогери" знімаються Ештон Кутчер і Міла Куніс. Ми з Таллером поки ніяких коментарів дати не можемо", – розповів Остапчук.

Окрім цього, він теж опублікував відео. У користувачів соцмережі є припущення, що на камеру потрапили насправді схожі на знаменитих акторів люди, а не справжні Куніс і Кутчер.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Міла Куніс і Ештон Кутчер показали будинок, який втілив усі їхні мрії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ