Disney +

"Сам вдома" повертається: Disney створив рімейк легендарного фільму – дата виходу та головні актори (фото)

Shutterstock

Також компанія хоче оновити "Ніч у музеї", "Гуртом дешевше" та "Щоденник слабака"

У компанія Disney завершили роботу над рімейком відомого фільму XX ст – "Сам удома". Прем'єра картини запланована на стрімінговому сервісу компанії 12 листопада 2021 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Deadline.

Новий фільм назвали "Сам удома: дім, милий дім". Рімейк покаже стрімінговий сервіс Disney+ 12 листопада цього року. Сюжет картини заснували на оригінальному сценарії Джона Г'юза, автора фільму з Маколеєм Калкіним "Сам вдома".

Роль хлопчика виконає Арчі Єйтс, якого ви могли бачити у фільмі "Кролик Джорджо", батька – Роб Делані ("Дедпул 2"), а матері – Елізабер Клер Кемпер ("Офіс").

ЗМІ пишуть, що у Disney хочуть продемонструвати власне бачення історії хлопчика, який залишився вдома на Різдво. Таким чином, глядачі побачать відродження культової франшизи 2000-их років від студії 20th Century. Окрім цього, компанія хоче оновити деякі франшизи від Fox, а саме – "Гуртом дешевше", "Ніч у музеї" і "Щоденник слабака".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Amazon показав перший кадр із серіалу за мотивами "Володаря перснів".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ