"Чіп і Дейл: життя у парку"

Чіп і Дейл повертаються: Disney+ повністю змінив культовий мультик – трейлер

Disney Plus / YouTube

Глядачам покажуть перший епізод вже наступного тижня

Студія Disney+ оновила легендарних героїв мультиків Чіпа і Дейла, яким буде присвячено новий мультсеріал "Чіп і Дейл: життя у парку". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал компанії.

До першого сезону увійдуть 12 серій, у кожному з яких покажуть три 7-хвилинних історії. Сюжет розвивається  навколо пригод бурундуків Чіпа і Дейла, які мають пристосуватися до великого міського парку.

Як видно у трейлері, студія Disney+ повністю перемалювала героїв мультсеріалу. Окрім цього, тепер бурундуки спілкуються лише мімікою і жестами, а не зрозумілою людині мовою.

Зазначимо, що оновлені Чіп і Дейл зустрінуться з іншими добре знайомими персонажами мультфільмів, а саме – собакою Мікі Мауса Плуто і псом Спайком ("Том і Джеррі"). На жаль, у ролику не видно мишку Гаєчку, щура Рокфора і муху Зіппера.

Disney+ покаже перший епізод "Чіп і Дейл: життя у парку" вже у середу, 28 липня.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у мережі з'явилися нові кадри зі зйомок серіалу за мотивами гри The Last of Us.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ