Брітні Спірс

Батько Брітні Спірс хоче знову відправити доньку в психлікарню – ЗМІ

Shutterstock

За словами асистентки співачки, батько Спірс спотворив і перекрутив її слова для "зручності"

Джеймі Спірс, батько американської зірки Брітні Спірс, нещодавно виступив на судовому засіданні, де назвав причини, через які він має надалі бути опікуном доньки. Він сказав, що Брітні страждає через нестабільну психіку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Page Six.

Суд щодо опікунства над зіркою США Брітні Спірс продовжується. Нещодавно з цього приводу виступав Джеймі Спірс і казав, що відсутні достатні докази для позбавлення його опікунства.

За його словами, він розмовляв з асистенткою Джоді Монтгомері (її також призначили частковою опікункою співачки), яка теж скаржилася на психологічній стан Брітні. Також чоловік розповів, що Джоді йому зізналася у тому, що Брітні відмовилася від прийому ліків, зустрічей з лікарями та консультацій з медичною бригадою.

Окрім цього, Джеймі стверджує, що асистентка пригадала про можливість ув'язнення Брітні у психіатричну лікарню, щоб дослідити її стан. Це рішення можна прийняти у Каліфорнії, якщо людина несе загрозу собі чи оточуючим.

"Монтгомері відчувала, що міс Спірс виходить з-під контролю", – сказав батько співачки.

За словами Монтгомері, ці слова Джеймі Спірс – спотворення та перекручування інформації так, щоб вона була "зручною" для нього.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Брітні Спірс звинуватила батька у зловживанні опікунством, а тому укотре подала на нього в суд.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ