Деніел Крейг, "Ножі наголо"

Річний бюджет Зімбабве: експерти вражені гонораром Деніела Крейга за роль у другій частині "Ножі наголо"

Claire Folger

У компаныъ вважають це виправданою переплатою

Кіноексперти дізналися, який бюджет компанія Netflix витратить на виробництво другої частини фільму “Ножі наголо”. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Hollywood Reporter.

Відомо, що виконавець головної ролі, колишній Джеймс Бонд Деніел Крейг отримає гонорар у розмірі $100 млн. Стільки ж дістанеться режисеру картини Раяну Джонсону.

Загальний бюджет детективної комедії, сюжет якої перегукується із творами Агати Кристі, складе $469 млн.

Експертів дуже здивували озвучені суми і вони назвали це суттєвою переплатою. Однак, один із менеджерів компанії заявив, що це досить виправдано: “Так, це переплата. Але Netflix грає в шахи, поки всі інші грають у шашки”.

Кінофахівці також вважають, що творці фільму хочуть наперед “забронювати” головних виконавців, щоб уникнути ймовірних замін в майбутньому.

Перша частина фільму "Ножі наголо", у якій, окрім Крейга, знялися такі зіркові актори як Джеймі Лі Кертіс, Кріс Еванс, Ана де Армас і Дон Джонсон, вийшла у прокат наприкінці 2019 року. Цікаво, що тоді бюджет фільму склав усього $40 млн, а світові касові збори - $311 млн.

Нагадаємо, нещодавно фільм "Ґодзілла проти Конга" встановив рекорд за касовими зборами. Лише за перший тиждень картина зыбрала $285 млн у світі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ