Ілон Маск

Сестра Брітні Спірс звинуватила Ілона Маска в загибелі її домашніх улюбленців

znaj.ua

Справа в електрокарах

Джеймі Лінн, яка є молодшою сестрою американської співачки Брітні Спірс, звернулась з обвинуваченням до бізнесмена Ілона Маска через смерть її котів. Про це повідомляє TMZ.

Лінн стверджує, що декілька домашніх тварин, які були членами її сім’ї, вмерли через автомобілі бренду Tesla. За її словами, тиха робота двигуна електроавтомобіля призвела до трагічних наслідків.

Однак сестра зіркової артистки вирішила не надавати інших подробиць про ці події. Замість цього вона пропонує Ілону Маску ідею, реалізація якої може покращити цю ситуацію. Так, компанії Tesla нібито варто зробити так, щоб двигуни її електроавтомобілів мали інший звук.

Лінн зазначила, що в цій ситуації також певною мірою винен сам водій, проте вона все ж таки вважає, що машини від популярного бренду мають бути більш гучними, що дозволить уникнути повторення ситуації, яка трапилася з її тваринами.

До речі, це не єдина гучна новина, пов’язана з Ілоном Маском. Нещодавно стало відомо, що бізнесмен планує розпродати все своє майно, щоб заселити Марс

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!   

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ