інфекція, кишкова інфекція, вірус

У готелі Києва зафіксували спалах кишкової інфекції – Держпродспоживслужба

Shutterstock

Експерти виявили причину

В одному з готелів Києва зафіксували спалах гострої кишкової інфекції. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Києві.

Наразі відомо про шість захворілих серед гостей столичного готелю: два випадки захворювання бактеріологічно підтвердили, а один з них – безсимптомний носій. Також у громадян Польщі, які перебували в тому самому готелі у період з 2 по 4 лютого, виявили сальмонелу.

Експерти вважають, що причиною спалаху кишкової інфекції стало вживання страв з яєць у період 2-3 лютого.

Готель отримував яйця від двох постачальників із Київської області. З 5 по 7 лютого Держпродспоживслужба провела позапланову перевірку одного з операторів ринку, який відповідає за харчування в цьому закладі. Під час інспекції було встановлено порушення закону про харчові продукти. Діяльність оператора ринку було тимчасово призупинено.

Водночас, під час лабораторного дослідження яєць виробника не було виявлено сальмонелу чи інших зразків патогенної мікрофлори. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені виявили побічні наслідки вакцинації проти COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ