Комар

Вакцини не існує: ВООЗ попереджає про небезпечні інфекції, які переносять комарі

Shutterstock

Вірус шириться світом

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) попереджає про небезпечні вірусні захворювання, які розповсюджують комарі, передає "Дивогляд" із посиланням на AFR.

Експерти заявили, що комарі роду Aedes вважаються переносниками небезпечних вірусних захворювань. Зокрема, лихоманки Денге, лихоманки Зіка і чікунгунья. Такі інфекції здебільшого поширюються у південній Європі.

Представник ВООЗ у галузі тропічних хвороб – науковець Раман Велайудхан вважає, що розмноження комах саме у цих регіонах могли спричинити зміна клімату і суттєве підвищення середньої температури повітря.

Випадки інфікування лихоманкою Денге та чікунгуньї, які вже кілька місяців спостерігаються у Південній Америці, можуть охопити також і південно європейські країни – Іспанію, Францію, Італію, Грецію чи Хорватію.

Особливість комарів роду Aedes є те, що вони кусають людей переважно вдень, у той час, як переносники малярії роблять це вночі.

Основною небезпекою у ВООЗ називають відсутність вакцини проти цих трьох інфекцій. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що ВООЗ не визнала вірус віспи мавп надзвичайною ситуацією.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ