Лабораторія

Учені назвали позитивний вплив COVID-19 на організм людини

Shutterstock

Експерти врахували дані понад 4 тис осіб

Американські вчені з Каліфорнійського Університету провели нове дослідження, в ході якого знайшли позитивний вплив коронавірусу на організм людини. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Nature.

Науковці вважають, що куріння є однією з причин важкого перебігу коронавірусу, яка може призвести до госпіталізації та смерті. 

 
Фахівці проаналізували статистику з березня 2020 року до січня 2021-го і встановили, що у цей період люди на 20-30% рідше купували цигарки, а близько 10% людей взагалі відмовилися від цієї шкідливої звички.
 
У зв'язку з тим, що пандемія COVID-19 сама собою негативно відобразилася на людях (стрес, психологічний тиск, зменшення фізичної активності тощо), багато-хто почав активно вживати тютюн, але частка тих, хто відмовився від цієї звички значно більша.
 
Такі результати стали доказом того, що пандемія коронавірусу таки має позитивні наслідки і відмова від тютюну одна з них.
 
У дослідженні вчені використали дані про продаж сигарет курцям, які отримали через програму Spenderlog. Експерти врахували дані про покупки продукцій 4042 жителями Данії.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні зафіксували небезпечний субваріант Омікрона ВА.5.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ