Мавпяча віспа

Як можна інфікуватися мавпячою віспою – МОЗ України

Shutterstock

Важлива інформація

У Міністерстві охорони здоров'я розповіли про те, яким чином можна інфікуватися мавпячою віспою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ефір національного телемарафону.

За словами заступника міністра охорони здоров'я та головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, ця хвороба передається від тварини до людини, але це не заважає збільшенню випадків передачі від людини до людини.

"Це не зовсім звично для цієї хвороби. Це захворювання, яким доволі важко інфікуватися. Для цього недостатньо буде поспілкуватися з людиною поруч чи потиснути їй руку, треба мати доволі тривалий контакт, тривалий і близький контакт як і з виділеннями цієї людини, з кров'ю чи якимось біологічним матеріалом"

Фахівець стверджує, що переважно такий тип контакту відбувається у побуті. Якщо швидкість передачі цієї віспи порівнювати з коронавірусом, то темпи нижчі, як і випадки протікання у важкій формі. На думку Кузіна, ризики епідемічного поширення цього захворювання у світі мінімальні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відомо про мавпячу віспу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ