Антибіотики

Як у Києві можна замовити ліки – перелік онлайн-платформ

Shutterstock

Під час війни значно зріс попит на медичні препарати, а отже в аптеках значно скоротився асортимент ліків

Для зручного пошуку необхідних медичних препаратів було створено кілька платформ. Детальніше про них розповідає "Дивогляд".

Ще кілька днів тому жителі української столиці відчували кризу як на продукти харчування, так і на медикаменти. Сьогодні ж в магазини частково завозять їжу, а відшукати необхідний медичний препарат можна онлайн.

Для цього було створено кілька різних платформ:

  • Tabletki.ua – сайт для пошуку ліків в аптеках.

Користувачам доступна мапа, на якій відмічено заклади, що працюють, а також наявні в них препарати. Ви можете забронювати необхідні вам ліки, а потім оплатити і забрати у найближчому аптечному пункті.

  • Liki24 – доставка препаратів в населених пунктах країни

Відправка ліків здійснюється Новою Поштою або Укрпоштою в день замовлення або наступного дня. Термін доставки залежить від ситуації та відстані до вашого міста.

У деяких містах України працює доставка ліків кур'єром, але на Київ це поки що не поширюється.

На цій платформі ви також можете переглянути ліки та замовити їх. Доставка препаратів здійснюється на відділення аптеки. Можлива також доставка Новою поштою.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Helsi надаються безкоштовні відео-консультації лікарів усіх спеціальностей.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ