Недосип

Як уникнути втоми під час війни – ТОП-3 поради

Shutterstock

Бережіть себе

Психологиня Світлана Ройз розповіла, як в умовах війни уникнути втоми та почуватися краще. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Психологічна підтримка".

Атрибут-згадка про мирний день

Для профілактики та боротьби з "вигоранням" треба мати згадку про мирний час. Це можуть бути квіти чи ваша улюблена музика.

"Переживання стресу має різні етапи. У нас був етап активізації, адаптації, у стані гострого стресу ми не помічаємо втоми. Усі резерви націлені на виживання. У такому стані ми не відчуваємо, що нам потрібно в туалет, спати або їсти. І самі тоді ми виснажуємось. І треба не допустити до цього, оскільки це впливатиме на психіку та на те, чи зможемо ми у такому стані надати допомогу іншим"

Інформаційний детокс

Незважаючи на бажання знати якомога більше про перебіг подій, не варто перенасичувати себе негативними новинами.

"Потрібно відволікатися на позитивні моменти: при можливості підтримувати контакти зі старими друзями та знайомими, та не забувати про ті речі, які можуть підняти настрій та рівень гумору"

Культивація мрій про майбутнє

Так, триває війна, але життя обов'язково продовжиться, а тому варто замислитися над нашим майбутнім після завершення цього періоду. У громадян має бути достатньо сил для відбудови України.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що робити, якщо ворог почне хімічні атаки.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ