Вірус, коронавірус

Коли закінчиться панування коронавірусу і що цьому заважає – ВООЗ

Shutterstock

Фахівці називають головний чинник, який заважає боротьбі з вірусом

Коронавірус уже тривалий час панує на нашій планеті і забрав чимало життів. Люди з нетерпінням чекають на його припинення. Коли пандемія COVID-19 нарешті дійде свого завершення і що перешкоджає цьому, розповідає "Дивогляд" із посиланням на SonntagsBlick.

Фахівці кажуть, що на сьогоднішній день людство подолало близько 60% шляху в боротьбі з вірусом SARS-CoV-2. І, завалося б, залишилось зовсім небагато, але існують певні чинники, які перешкоджають подальшій боротьбі. 

Йдеться про утворення нових штамів коронавірусу. Їхня поява спричиняє нові смертельні випадки та уражає людей. 

Сумія Свамінатан – головна наукова співробітниця Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) зазначає, що побороти коронавірус можливо, але не найближчим часом:  

"Я сподіваюся, що скоро ми подолаємо 60% маршруту в боротьбі з вірусом. Але не виключено, що нам доведеться подолати чергову несподівану гору", – зазначила Свамінатан.

Однак фахівчиня припускає, що з кожним днем ймовірність побороти коронавірус зростає. Поліпшенню епідеміологічної ситуації може сприяти вакцинація близько 70-80% населення:

"Чим більше ми миримося з цим станом справ, тим вищий ризик появи нових варіантів коронавірусу. Ось чому ВООЗ закликає використовувати всі доступні дози вакцини для підвищення рівня вакцинації в усьому світі", – наголосила Свамінатан.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені знайшли спосіб, як отримати "надлюдський" імунітет до COVID-19.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше