Сонце

Українців попередили про наближення потужної магнітної бурі

Фото Nasa

Погода на Сонці впливає і на мешканців Землі

Астрономи попередили, що найближчими днями на Сонці відбудеться магнітна буря. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

28 вересня очікується магнітна буря класу G1 – це найнижчий рівень за 5-бальною шкалою, але все ж червоний.

Прогноз магнітних бурь
Прогноз магнітних бурь
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

За прогнозом на найближчі 27 днів видно, що 25 і 29 вересня, а також 5 і 10 жовтня магнітосфера Землі буде збурена, що також може незначною мірою впливати на метеозалежних людей.

Між тим, учені прогнозують, що найближчими днями магнітосфера залишатиметься спокійною з вірогідністю магнітної бурі 5-10%.

Прогноз магнітних бурь
Прогноз магнітних бурь
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря!)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ