Літні люди

Вчений виявив несподіваний симптом хвороби Альцгеймера на ранніх стадіях

Shutterstock

Лікар провів детальне спостереження

Хвороба Альцгеймера є дуже поширеною на сьогоднішній день. Вона дуже часто спостерігається у людей літнього віку і проявляється по різному. "Дивогляд" із посиланням на Daily Express ділиться з вами несподіваним симптомом, за яким можна визначити, що людина має схильність до цього захворювання.

Лікар Емер Максуні провів спостереження за результатами якого дійшов до висновку, що найчастіше, люди, що мали діагноз Альцгеймера, відчувають так зване незрозуміле занепокоєння. 

Цей симптом, а разом із ним і короткочасна втрата пам'яті, можуть вказувати на початкову стадію деменції. Вони утворюються задовго до появи перших очевидних симптомів захворювання:

"Люди з діагностованою хворобою Альцгеймера при опитуванні часто зізнавалися, що відчували незрозуміле занепокоєння і фіксували перші випадки втрати короткочасної пам'яті за 18 місяців або навіть за два роки до явних проблем", – зауважив Максуіні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи можуть фізичні вправи завадити появі хвороби Альцгеймера.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ