Розмір пеніса

Як визначити розмір пеніса за довжиною носа – вчені

Shutterstock

Виявилося, що довжина статевого члена "визначена до народження"

Дослідники з Медичного університету префектури Кіото (Японія) стверджують, що розмір чоловічого статевого органу можна дізнатися завдяки обличчю людини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Basic and Clinical Andrology.

Учені вивчали трупи 126 представників чоловічої статі середнього віку протягом 3 днів після їх смерті. Вона записували показники зросту, ваги, довжини та окружності пеніса, ваги правого і лівого яєчок, а також ваги простати. Також вони витягували пеніс кожного чоловіка вертикально вгору до упору, бо завдяки цьому можна було більш точно виміряти їх довжину. 

Фахівці дізналися, що якщо в чоловіка великий ніс, то у середньому він має більший пеніс. Зокрема, у власників великого носу (близько 5,6 см) пеніс у розтягнутому стані був понад 13,42 см у довжину, а ось у власників маленького носу (приблизно 4,5 см) – лише 10,37 см.

Довжина носа
Довжина носа
Фото: bacandrology.biomedcentral.com

Якщо в людей ніс, який потрапив у середину цих показників, то середні показники довжини статевого члена становлять 11,43 см.

"Той факт, що розмір носа пов'язаний з довжиною розтягнутого статевого члена, вказує на те, що його довжина не може визначатися віком, ростом або масою тіла, а вже була визначена до народження", – розповіли вчені.

Чоловічий ніс
Чоловічий ніс
Фото: Shutterstock

За словами фахівців, вони так і не зрозуміли, чому існує зв'язок між довжиною носа і пеніса, але завдяки проведеним вимірам вони побачили цей взаємозв'язок між розмірами частин тіла.

"Це дослідження є першим, що демонструє взаємозв'язок між довжиною розтягнутого статевого члена і розміром носа, але воно обмежене в японських трупах чоловіків, і причина, через яку пов'язані довжина розтягнутого статевого члена і розмір носа, усе ще незрозуміла", – зазначили експерти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, навіщо чоловіку соски і чи можна зламати пеніс.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ