Депресія

Учені назвали групу людей, якій найбільше загрожують психічні захворювання

Shutterstock

Одразу кілька категорій населення мають високий ризик психічних розладів

Вчені з шести країн світу дослідили ризик виникнення серйозних психічних розладів у певної групи людей. Дане дослідження опублікували в JAMA Psychiatry.

Як зазначають науковці, з проявами одного або кількох психічних порушень можуть зіткнутися чоловіки до 24 років, національні меншини, а також люди, які мешкають в соціально або економічно бідних місцях. 

За словами дослідників, так категорії осіб частіше стикаються з біполярними розладами, шизофренією, депресією, а також галюцинаціями, мареннями та когнітивною дезорганізацією. 

Ближче до 35 років демографічна шкала стає рівною. Жінки у віці 45-54 років частіше мають ймовірність пережити психоз на відміну від чоловіків із тієї ж вікової групи. 

Від початку дослідження науковці виявили 2774 особи з підозрою на перші стадії психозу. З них 1 578 – чоловіки та 1 196 – жінки. 

Середня вікова група учасників дослідження – 30 років. Найбільша кількість епізодів психозу була зафіксована у Парижі (46 на 100 000 опитуваних). 

Раніше Дивогляд розповідав, як на дитину впливає перенесене у юному віці розлучення батьків. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ