ТОП-3 харчові звички з СРСР, яких краще позбутися

Харчові звички, сформовані в часи СРСР, досі впливають на раціон багатьох людей на пострадянському просторі

Дефіцит продуктів, стандартизація меню та особливості тогочасної культури харчування залишили свій слід у традиціях, які збереглися донині. Однак, не всі ці звички є корисними для сучасного здорового способу життя. Про це повідомляє "Дивогляд" з посиланням на відео нутриціологині Анастасії Белікової.

Суп головна їжа

Такої думки дотримувалися у часи СРСР, але зараз, за словами експертки, суп не вважається корисним. По-перше, пояснює, рідка їжа лише розбавляє шлунковий сік і процес травлення відповідно ускладнюється. Крім того, якщо перша страва містить м'ясо, придбане у магазині, то є й певні питання до його якості. Оскільки у ньому навіть при термічній обробці можуть залишитися антибіотики.

Перше, друге і компот

Як відомо, у радянські часи правильним та збалансованим прийомом їжі вважався той, який містив у собі першу та другу страви, а також компот. Але, як пояснила Анастасія, таке "комбо" залишає після себе погано перетравлені залишки їжі, які потрапляють у кишківник, починають гнити і провокують процес бродіння. Як наслідок - бактеріальний розлад забезпечений.

Також, що цікаво, під час вживання рідини разом з їжею, всередину потрапляє велика кількість повітря, яка викликає здуття кишківника.

Хлібвсьому голова

Колись хліб було прийнято їсти з усією їжею, навіть з макаронами. Однак, за словами нутриціологині, не все так просто. Адже, при переїданні хліба можливий розвиток дисбактеріозу, захворювань шлунково-кишкового тракту і здуття живота. Особливо обережними з хлібом потрібно бути людям, які страждають на діабет, гіпертонію чи мають непереносимість глютену.

"При виразці і гастритьі рекомендується їсти не свіжий, а злегка підсохлий хліб", додала Белікова.

Раніше "Дивогляд" повідомляв про те, що вчені знайшли спосіб, який здатен продовжити життя на 33% та розповіли про деталі дослідження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше